Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. dirty vegas
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  2,453
 2. mengjesi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  691
 3. i'll_wait_4_U_in_Heaven
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  5,771
 4. oneo
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  4,181
 5. TranofiljA
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,082
 6. anonimo
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  685
 7. n
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,546
 8. zora
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,274
 9. ana karenina
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  863
 10. Rrapatushja
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  2,892
 11. macia_blu
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  4,541
 12. eM
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,055
 13. Imeri
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,521
 14. sonora
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,864
 15. v
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,233

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...