Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Belina1986
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,050
 2. psiko...
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  7,784
 3. alinos
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  915
 4. jezerca
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,059
 5. alinos
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  883
 6. Landa
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  896
 7. lysien shardon
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,304
 8. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,550
 9. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  10,298
 10. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,535
 11. alinos
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,143
 12. zog
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  718
 13. ReDe Cohen
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,390
 14. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,155
 15. dirty vegas
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  2,368

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...