Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ledioni
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  7,611
 2. guest17
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  538
 3. Solaris
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,189
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,087
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  524
 6. Hektor12
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,141
 7. katsune
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  10,636
 8. Solaris
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  7,931
 9. Ian
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  59,703
 10. eM
  Përgjigje:
  200
  Shikime:
  17,838
 11. endri.inxh
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,327
 12. ADRIA
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  14,218
 13. Scientist
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,352
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,317
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  661

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...