Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. harap
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  5,820
 2. alinos
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  13,419
 3. nycattorney
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  725
 4. EvEr8
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  610
 5. Ema
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  20,229
 6. Ema
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,390
 7. Kordelja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,420
 8. harap
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  587
 9. sauron
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,208
 10. Alba Shehi
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  4,128
 11. Zgalemi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,507
 12. MLK
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  701
 13. renata
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,099
 14. gentilushi
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  14,012
 15. voodoo
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,050

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...