Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  582
  Shikime:
  382,925
 2. Ema
  Përgjigje:
  1,026
  Shikime:
  737,311
 3. eM
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  26,849
 4. harap
  Përgjigje:
  2,215
  Shikime:
  514,270
 5. Vals
  Përgjigje:
  320
  Shikime:
  38,992
 6. Kordelja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,097
 7. bebi
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,340
 8. tutu
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  28,788
 9. Anasykaltra
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,529
 10. Ema
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,291
 11. Diavolessa
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  8,388
 12. TEA
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,543
 13. Ema
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  2,899
 14. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,010
 15. illyricus
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  690
 16. v
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  4,914
 17. sonora
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,746
 18. Imeri
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,409
 19. eM
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  1,824
 20. macia_blu
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  4,170

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...