Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. OROSHI
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  23,402
 2. Alanis
  Përgjigje:
  126
  Shikime:
  22,426
 3. Ema
  Përgjigje:
  545
  Shikime:
  22,410
 4. FALKO
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  21,003
 5. Megg
  Përgjigje:
  135
  Shikime:
  20,562
 6. Petroninsja
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  19,628
 7. Ajatollah
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  19,426
 8. INIT
  Përgjigje:
  262
  Shikime:
  19,039
 9. Arjola
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  18,972
 10. atman
  Përgjigje:
  124
  Shikime:
  17,981
 11. milanisti2
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  17,859
 12. Dooris07
  Përgjigje:
  106
  Shikime:
  17,631
 13. Ema
  Përgjigje:
  62
  Shikime:
  17,373
 14. Le_Routard
  Përgjigje:
  112
  Shikime:
  17,084
 15. Sara
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  16,672

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...