Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Boby
  Përgjigje:
  146
  Shikime:
  31,279
 2. peson
  Përgjigje:
  143
  Shikime:
  31,232
 3. Shqiptarja
  Përgjigje:
  162
  Shikime:
  30,935
 4. tropikali a
  Përgjigje:
  261
  Shikime:
  29,264
 5. Scorpion
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  28,947
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  801
  Shikime:
  28,718
 7. ilirjan
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  28,683
 8. regele
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  28,491
 9. matriksi
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  27,686
 10. random
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  27,185
 11. olti
  Përgjigje:
  126
  Shikime:
  26,498
 12. disku
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  26,233
 13. pinkparadise
  Përgjigje:
  126
  Shikime:
  25,593
 14. disku
  Përgjigje:
  145
  Shikime:
  24,204
 15. olti
  Përgjigje:
  295
  Shikime:
  23,994

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...