Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. picasso
  Përgjigje:
  259
  Shikime:
  5,160
 2. hajtsefolim
  Përgjigje:
  250
  Shikime:
  10,176
 3. D-J
  Përgjigje:
  245
  Shikime:
  45,221
 4. Petroninsja
  Përgjigje:
  240
  Shikime:
  16,845
 5. Le_Routard
  Përgjigje:
  239
  Shikime:
  5,428
 6. olti
  Përgjigje:
  238
  Shikime:
  51,370
 7. maxper
  Përgjigje:
  233
  Shikime:
  108,329
 8. peson
  Përgjigje:
  232
  Shikime:
  72,861
 9. Princesha
  Përgjigje:
  229
  Shikime:
  9,059
 10. Merlina
  Përgjigje:
  228
  Shikime:
  15,267
 11. DARIO
  Përgjigje:
  224
  Shikime:
  14,989
 12. mydeir margjoni
  Përgjigje:
  223
  Shikime:
  7,727
 13. Sweety el
  Përgjigje:
  217
  Shikime:
  7,505
 14. leonora
  Përgjigje:
  216
  Shikime:
  17,076
 15. jula
  Përgjigje:
  208
  Shikime:
  4,847

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...