Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. shikimiqevret
  Përgjigje:
  185
  Shikime:
  49,101
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  1,105
  Shikime:
  45,081
 3. D-J
  Përgjigje:
  245
  Shikime:
  44,773
 4. RAUL
  Përgjigje:
  200
  Shikime:
  44,362
 5. sataniku
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  40,599
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  1,568
  Shikime:
  38,965
 7. D-J
  Përgjigje:
  146
  Shikime:
  36,178
 8. leonora
  Përgjigje:
  1,082
  Shikime:
  35,957
 9. Zemra
  Përgjigje:
  384
  Shikime:
  34,992
 10. S6T6N6
  Përgjigje:
  311
  Shikime:
  34,865
 11. Eddi
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  34,434
 12. crazy_girl
  Përgjigje:
  160
  Shikime:
  32,776
 13. Hellena
  Përgjigje:
  151
  Shikime:
  32,756
 14. Boby
  Përgjigje:
  146
  Shikime:
  30,909
 15. Shqiptarja
  Përgjigje:
  162
  Shikime:
  30,621

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...