Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Artin
  Përgjigje:
  342
  Shikime:
  31,159
 2. pompa
  Përgjigje:
  341
  Shikime:
  100,869
 3. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  323
  Shikime:
  95,154
 4. S6T6N6
  Përgjigje:
  311
  Shikime:
  35,216
 5. S6T6N6
  Përgjigje:
  308
  Shikime:
  12,019
 6. Shqiptarja
  Përgjigje:
  297
  Shikime:
  7,761
 7. olti
  Përgjigje:
  295
  Shikime:
  23,813
 8. li
  Përgjigje:
  287
  Shikime:
  8,795
 9. li
  Përgjigje:
  272
  Shikime:
  11,291
 10. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  271
  Shikime:
  55,343
 11. lepuri
  Përgjigje:
  266
  Shikime:
  56,683
 12. INIT
  Përgjigje:
  262
  Shikime:
  19,832
 13. tropikali a
  Përgjigje:
  261
  Shikime:
  29,129
 14. roald
  Përgjigje:
  260
  Shikime:
  9,858
 15. xhoni
  Përgjigje:
  260
  Shikime:
  5,580

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...