Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. olti
  Përgjigje:
  804
  Shikime:
  109,070
 2. maxper
  Përgjigje:
  233
  Shikime:
  107,817
 3. pompa
  Përgjigje:
  341
  Shikime:
  100,478
 4. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  323
  Shikime:
  94,797
 5. Mystique
  Përgjigje:
  1,763
  Shikime:
  89,488
 6. peson
  Përgjigje:
  232
  Shikime:
  72,356
 7. olti
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  65,169
 8. I love new york
  Përgjigje:
  2,252
  Shikime:
  61,841
 9. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  271
  Shikime:
  54,969
 10. Sweety el
  Përgjigje:
  1,616
  Shikime:
  54,613
 11. Isabelle
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  54,348
 12. lepuri
  Përgjigje:
  266
  Shikime:
  51,400
 13. Petroninsja
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  51,034
 14. olti
  Përgjigje:
  238
  Shikime:
  50,613
 15. xhoni
  Përgjigje:
  402
  Shikime:
  49,611

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...