Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ODISEA
  Përgjigje:
  899
  Shikime:
  137,207
 2. fiks2003
  Përgjigje:
  871
  Shikime:
  171,161
 3. RAUL
  Përgjigje:
  825
  Shikime:
  423,327
 4. picasso
  Përgjigje:
  819
  Shikime:
  125,939
 5. olti
  Përgjigje:
  804
  Shikime:
  109,825
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  801
  Shikime:
  28,193
 7. arun
  Përgjigje:
  568
  Shikime:
  31,186
 8. Ema
  Përgjigje:
  545
  Shikime:
  22,926
 9. distraction
  Përgjigje:
  447
  Shikime:
  172,918
 10. StepbyAlbania
  Përgjigje:
  425
  Shikime:
  135,377
 11. xhoni
  Përgjigje:
  402
  Shikime:
  50,080
 12. Zemra
  Përgjigje:
  384
  Shikime:
  36,808
 13. disku
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  26,014
 14. Petroninsja
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  51,816
 15. xhoni
  Përgjigje:
  343
  Shikime:
  6,655

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...