Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. katsune
  Përgjigje:
  593
  Shikime:
  80,024
 2. katsune
  Përgjigje:
  212
  Shikime:
  38,861
 3. Ema
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  15,775
 4. pinkparadise
  Përgjigje:
  8,917
  Shikime:
  1,076,857
 5. ameba
  Përgjigje:
  4,233
  Shikime:
  577,394
 6. RAUL
  Përgjigje:
  825
  Shikime:
  422,379
 7. alinos
  Përgjigje:
  3,334
  Shikime:
  369,015
 8. Shqiptarja
  Përgjigje:
  2,415
  Shikime:
  323,022
 9. albavina
  Përgjigje:
  5,058
  Shikime:
  205,624
 10. hEEbiE_jEEbiEs
  Përgjigje:
  1,674
  Shikime:
  203,509
 11. blendiys
  Përgjigje:
  8,275
  Shikime:
  187,561
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  1,837
  Shikime:
  175,158
 13. distraction
  Përgjigje:
  447
  Shikime:
  172,134
 14. Sara
  Përgjigje:
  2,940
  Shikime:
  171,906
 15. fiks2003
  Përgjigje:
  871
  Shikime:
  170,170
 16. ODISEA
  Përgjigje:
  899
  Shikime:
  136,275
 17. StepbyAlbania
  Përgjigje:
  425
  Shikime:
  134,616
 18. picasso
  Përgjigje:
  819
  Shikime:
  124,970

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...