Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,625
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 16 Jul 2019 at 11:51
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. pumes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,104
 2. ardi dermaku
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,522
 3. Liburni
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,149
 4. Liburni
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,273
 5. Sonia007
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,736
 6. Sportisti Shqiptar
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,383
 7. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,088
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,027
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  645
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,315
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  816
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,005
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  862
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,410
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,835

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...