Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,627
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 17 Jul 2019 at 16:47
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  601
 2. Lisa
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  776
 3. Lisa
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  789
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,769
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,656
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,646
 7. Wise
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,366
 8. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  10,006
 9. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  4,446
 10. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  824
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  823
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,435
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,224
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  18,806
 15. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  10,387

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...