Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,627
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 17 Jul 2019 at 16:47
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Aki
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  14,560
 2. Universal
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,236
 3. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  824
 4. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  10,386
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,547
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,719
 7. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  973
 8. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  6,055
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  991
 10. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,096
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,730
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,769
 13. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  10,006
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,646
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,655
 16. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  823

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...