Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,625
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 16 Jul 2019 at 11:51
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Aki
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  14,494
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  688
 3. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  637
 4. Sonia007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  4,012
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,418
 6. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  19,855
 7. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,091
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,209
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,770
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  755
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,324
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,332
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,671
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,469
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  710
 16. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  934

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...