Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Mystique
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,882
 2. Solaris
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  716
 3. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  662
 4. Dardan.
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,728
 5. Svetlana Marković
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,847
 6. artmali
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,194
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  5,869
 8. Mystique
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  672
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  3,516
 10. Mystique
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  2,383
 11. Mystique
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  670
 12. Ardi792
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,477
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,503
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  475
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  536

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...