Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. TEDI
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,734
 2. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,497
 3. Ema
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  16,299
 4. Iliri
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  4,282
 5. sajmir
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,318
 6. Goca
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,312
 7. Ema
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,165

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...