Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Mystique
  Përgjigje:
  390
  Shikime:
  93,890
 2. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  18,675
 3. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  25,175
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  14,407
 5. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  9,135
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,635
 7. Mystique
  Përgjigje:
  1,754
  Shikime:
  109,263
 8. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  904,570
 9. gjekec
  Përgjigje:
  1,499
  Shikime:
  830,925
 10. Hope
  Përgjigje:
  1,067
  Shikime:
  50,919
 11. pippo
  Përgjigje:
  324
  Shikime:
  87,524
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  22,411
 13. Blendi
  Përgjigje:
  252
  Shikime:
  120,558
 14. olti
  Përgjigje:
  227
  Shikime:
  74,225
 15. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  133,192
 16. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  127,110
 17. London_GirL
  Përgjigje:
  187
  Shikime:
  45,164
 18. Dani83
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  83,221
 19. Odea
  Përgjigje:
  161
  Shikime:
  92,626
 20. uneune
  Përgjigje:
  129
  Shikime:
  28,285
 21. dahlia
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  81,249

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...