Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. darli
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  708
 2. arberesha
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,874
 3. regele
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  669
 4. Demetrio Scutari
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  682
 5. Demetrio Scutari
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,028
 6. komino
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  808
 7. Adriatik
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  656
 8. Adriatik
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  695
 9. GJENERALI
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  623
 10. Anana
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  701
 11. kaci
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  860
 12. k_a1983
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  779
 13. Adriatik
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  712
 14. S6T6N6
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  631
 15. komino
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,502

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...