Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Adriatik
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  998
 2. Leopardii
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  851
 3. altin1974
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,289
 4. Leopardii
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,019
 5. gentilushi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  791
 6. fjorent
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,425
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  706
 8. fairy
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  680
 9. arterie
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,577
 10. kastriot
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,112
 11. fjorent
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  896
 12. Leopardii
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  934
 13. Adriatik
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  893
 14. Leopardii
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  676
 15. leo110
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,536

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...