Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. kastriot
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,237
 2. olti
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  2,957
 3. Adriatik
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,624
 4. arterie
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  839
 5. angekry
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  671
 6. Leopardii
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  4,659
 7. koperton
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  772
 8. fjorent
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  4,287
 9. Leopardii
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,393
 10. komino
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,371
 11. komino
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,359
 12. komino
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  983
 13. Isabelle
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  745
 14. Adriatik
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,875
 15. Adriatik
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  624

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...