Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. komino
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  804
 2. komino
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,194
 3. kastriot
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  1,772
 4. komino
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,267
 5. CoolAngel
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,209
 6. Eni_Shqiptari
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  6,764
 7. komino
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  603
 8. linglingbodega
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  836
 9. Leopardii
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  3,566
 10. Albinos
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  3,299
 11. enkela
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  7,100
 12. ili
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  15,175
 13. TONY
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  690
 14. kastriot
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  641
 15. dirty vegas
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,070

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...