Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,012
 2. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  547
 3. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  641
 4. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  457
 5. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,412
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  594
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  533
 8. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  654
 9. Av1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  563
 10. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  748
 11. megaholdings
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,639
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  551
 13. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  715
 14. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,197
 15. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,059

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...