Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. ruud
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  3,735
 2. ruud
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  941
 3. Klinton
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  888
 4. komino
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  904
 5. olti
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,276
 6. komino
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  2,830
 7. Isabelle
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,238
 8. komino
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,591
 9. komino
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,231
 10. genti
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  5,703
 11. f. sheshi
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  936
 12. Suedezi
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  10,344
 13. bariu
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,721
 14. edda
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  790
 15. Leopardii
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  2,090

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...