Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,071
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  865
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  941
 4. lukaanton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  779
 5. Leopardii
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  19,263
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  876
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  798
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  920
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  815
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,263
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  818
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  697
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  776
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,077
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,231

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...