Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. dimir
  Përgjigje:
  715
  Shikime:
  406,507
 2. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  314,006
 3. Daniel H
  Përgjigje:
  653
  Shikime:
  243,570
 4. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  89,423
 5. Leopardii
  Përgjigje:
  226
  Shikime:
  78,182
 6. Blendi
  Përgjigje:
  170
  Shikime:
  70,460
 7. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  58,182
 8. dirty vegas
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  55,647
 9. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  220
  Shikime:
  49,388
 10. jeteere
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  39,128
 11. enkela
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  33,123
 12. arterie
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  31,125
 13. Leopardii
  Përgjigje:
  148
  Shikime:
  30,084
 14. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  28,751
 15. Isabelle
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  26,184

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...