Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. olti
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,313
 2. Leopardii
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  4,301
 3. komino
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  16,061
 4. albgenius
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,095
 5. vasil1501
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,016
 6. reklamat
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,527
 7. dirty vegas
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,218
 8. dirty vegas
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,082
 9. jammietaggart
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  855
 10. regele
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  14,608
 11. Petroninsja
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  871
 12. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,228
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,248
 14. Isabelle
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  756
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  25,043

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...