Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. dimir
  Përgjigje:
  715
  Shikime:
  406,181
 2. Daniel H
  Përgjigje:
  653
  Shikime:
  243,311
 3. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  313,755
 4. Leopardii
  Përgjigje:
  226
  Shikime:
  78,049
 5. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  220
  Shikime:
  49,269
 6. Blendi
  Përgjigje:
  170
  Shikime:
  70,372
 7. dirty vegas
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  55,543
 8. Leopardii
  Përgjigje:
  148
  Shikime:
  30,016
 9. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  28,651
 10. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  58,051
 11. Leopardii
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  14,282
 12. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  15,142
 13. Leopardii
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  19,263
 14. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  93
  Shikime:
  22,686
 15. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  89,245

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...