Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. tarahimodern
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,321
 2. hassanyacu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,208
 3. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,671
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,597
 5. Munadin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,479
 6. Liridona tusha
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,294
 7. Gerberjes
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,418
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,235
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,264
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,290
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,024
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  818
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  893
 14. lukaanton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  732
 15. alamara19
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  11,391

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...