Dhoma #Shqiperia

Vendi i duhur për njohjen e "Thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:)
Ankesa mbi probleme të hasura gjatë chatimit në dhomat #shqiperia dhe #ndihme (Probleme me kick, ban, kickban, akick, heqje shtim access etj.)

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  994
 2. chatist
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  467
 3. Missy
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,111
 4. Guns-N_Roses
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  430
 5. Andrea22
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  738
 6. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  515
 7. chatist
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  673
 8. Primo
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  562
 9. DiBraN_
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  617
 10. Jorina_
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  614
 11. Jorina_
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  535
 12. POKER
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  798
 13. Daja
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  671
 14. Primo
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  797
 15. Nicole
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  759

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...