Dhoma #Shqiperia

Vendi i duhur për njohjen e "Thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:)
Ankesa mbi probleme të hasura gjatë chatimit në dhomat #shqiperia dhe #ndihme (Probleme me kick, ban, kickban, akick, heqje shtim access etj.)

Filters:

Prefix:
Ankesë x
Remove All Filters:
x
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ELSON01
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  301
 2. Vilsoni
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  653
 3. chatist
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  470
 4. chatist
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  673
 5. Jakob
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  557
 6. WORLD
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  578
 7. retro
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  427
 8. retro
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  402
 9. retro
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  921
 10. Livin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  405
 11. retro
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  936
 12. Andrea22
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  460
 13. retro
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  456
 14. Katil
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  932
 15. filharmoni
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,058

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...