Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. SNAP
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  4,396
 2. Mistrec
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  6,259
 3. asdfghjkl
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  7,730
 4. Megg
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  4,309
 5. SNAP
  Përgjigje:
  62
  Shikime:
  4,658
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  6,099
 7. princ
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  2,560
 8. Hipocrati
  Përgjigje:
  113
  Shikime:
  31,637
 9. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  8,616
 10. Sara
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  19,197
 11. Thamina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  788
 12. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  774
 13. Narkomane
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  1,580
 14. Almaa'95
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,261
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,069

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...