Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. princ
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  2,250
 2. brenatohyseni
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  2,867
 3. SNAP
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,343
 4. babyboy
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  10,819
 5. Rol.and
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,005
 6. princ
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  4,479
 7. axl
  Përgjigje:
  58
  Shikime:
  3,888
 8. Lumturi
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  9,693
 9. Shkrimtari
  Përgjigje:
  946
  Shikime:
  61,828
 10. SNAP
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,913
 11. Mistrec
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  5,334
 12. asdfghjkl
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  7,246
 13. Megg
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  3,977
 14. SNAP
  Përgjigje:
  62
  Shikime:
  4,047
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  5,633

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...