Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. SweetAngel
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  5,515
 2. renatino
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  896
 3. gangsterja
  Përgjigje:
  199
  Shikime:
  9,712
 4. vio
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  3,170
 5. Sweety el
  Përgjigje:
  254
  Shikime:
  21,283
 6. bellissima
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  10,635
 7. Oliver/Andi
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  9,847
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  373
  Shikime:
  367,150
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  38,319
 10. Sweety el
  Përgjigje:
  593
  Shikime:
  44,096
 11. mirjani
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  5,313
 12. harap
  Përgjigje:
  254
  Shikime:
  18,573
 13. el_magico
  Përgjigje:
  1,245
  Shikime:
  43,656
 14. Mistrec01
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  587
 15. Valmir D
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  860

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...